Нагородження переможців конкурсу “Україна-2025”

Безымянный 

21 травня 2016  року
відбудеться святкове нагородження
 переможців молодіжного

конкурсу проектів розвитку українського суспільства та держави

“Україна-2025”.

 

 

 

Проект покликаний надати молодим українцям шанс заявити про власне бачення з актуальних питань розвитку України, таких як: малий та середній бізнес, розвиток соціальних проектів та інновації у промисловій галузі.

 

Результатом конкурсу стане консолідація думок молоді на власне майбутнє та майбутнє країни по трьом напрямкам, заявленим як номінації. В подальшому буде забезпечено перетворення їх у політичні вимоги та програми розвитку, що будуть покладені в основу діяльності Руху національного розвитку “Єдина Сила”.

 

Це початок формування програми всебічного та повноцінного бачення молоді, як майбутніх бізнесменів та платників податків, на власне перспективне майбутнє.

Реалізація цих програм буде вимагатися від нового Уряду, що взяв на себе зобов’язання в активному реформуванні нашої країни.

 

Переможці конкурсу, по п’ять осіб у кожній з номінацій, отримають фінансові нагоди. Найкращий з запропонованих проектів отримає особливу нагороду – 10 000 грн.

 

Учасниками заходу стануть успішні бізнесмени, політики, соціальні та культурні діячі, що зможуть оцінити роботи, які будуть обрані експертним журі та запропонувати допомогу у їх реалізації.

 

Для переможців БЕЗКОШТОВНО буде проведено тренінги та майстер-класи від експертів у галузі створення власного бізнесу.

 

Роботи у рамках конкурсу приймаються до 30 квітня 2016 року включно, після попередньої реєстрації на сайті.

 

Детальні умови шукайте у розділі “Україна – 2025”